EnglishTurkish

 

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

“”Başta İskandinavya bölgesi hattındaki ülkeler olan; Norveç, İsveç, Danimarka ve Finlandiya olmak üzere, tüm Avrupa ülkeleri arasında rekabetçi bütçelerle, hızlı ve kaliteli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.””

Northlines firmamız sektöre oldukça hızlı bir giriş yapmıştır. Firmamız uluslararası nakliye hizmetini bütünü ile gerçekleştirmektedir. Hizmet kapsamımız oldukça geniştir ve pek çok farklı firma ile ortaklaşa bir çalışma yürütülmektedir. Uluslararası düzlemde kabulü olan Emta sigortası bunlardan sadece biridir. Yoğun çalışma tempomuz deneyimli gümrük müşavirlerimiz ile tamamlanmaktadır. Sıkı bir çalışma sergileyen firmamız birçok farklı alanda nakliye hizmetini yürütmektedir. Tekstil, perakende ve otomotiv gibi pek çok sektörde yoğun bir şekilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İthalat ve ihracat hizmetimiz için bize ulaşanlar gümrük ve nakliye sürecinin tamamının tek adreste yönetilmekten memnun olduklarını dile getirmektedir. Bizler tüm hizmetleri tek bir adres üzerinden veriyoruz. Bu da firmamızın en öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.

Northlines Hizmetlerimiz

Northlines firmamız dünyanın pek çok yerine nakliye hizmeti sunmaktadır. Nakliyeler kara, hava ve deniz alanına çalışarak hızlı ve güvenli nakliyeler için uygun çalışmalar gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimiz özellikle karayolu taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığı üzerine iken havayolu taşımacılığı da isteğe bağlı olarak kapsamımızda yer almaktadır. İntermodal taşımacılık, yurt içi taşımacılık, depo ve antrepo hizmetleri verdiğimiz hizmetlerden sadece bir kısmıdır. Mini Van taşımacılığı, nakliyat Emta sigortası ve gümrük müşavirliği hizmetlerimiz ise uluslararası nakliyatta da var olduğumuzu göstermektedir.

Birçok arklı sektörde nakliye hizmetlerimiz nakliye edilen malım kapsamı ile ilişkilidir. Aynı zamanda firmaların bütçesini de dikkate alıyoruz. Sizlerin istekleri ile yürüttüğümüz ortak çalışma sonucunda nakliye hizmetini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Nakliyatta hız oldukça önemli bir faktördür. Bizler nakliyenin, mal ile de ilişkili olarak en kısa sürede ihracat ve ithalat işlemini tamamlıyoruz. Bu süreci en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Northlines firmamız, nakliye güvenliği için yüksek teknolojiden ve kaliteli araçlardan faydalanırken sigorta imkanı ile malların güvenliğini bir üst seviyeye taşımaktadır. Hizmetimiz her araç için geçerlidir ve sigortanın yarıntıları poliçe kapsamında incelenmelidir. Gümrük müşavirlerimiz bu sürecin hem bütçe hem de genel planlamasını yaparak siz firmaların nakliye sürecini kolaylaştırmaktadır. Taşımacılık firmamız kısa sürede tüm dünyada yoğun nakliyat işlemleri gerçekleştirmeye başlamış ve sektörde hızlı bir biçimde yer kazanmıştır.

Hakkımızda

We have built a team of employees, who are participated in professional training courses , are groomed to handle any emerging situation with a level of composure that gives the customer peace of mind.

Bizi Özel Yapan Nedir ?

Güçlü yönlerimiz ve avantajlarımız; tüm müşterilerimizin taleplerini karşılayan ve müşteriye yönelik çalışmalarımızı sürdürmemiz.

Farkımız

Taşımacılık ve lojistik için en güvenilir ve düşük maliyet olanağı

Her Zaman Zamanında

Tüm müşterilerimizle zamanında teslimat garantisi

İleri Teknoloji

Modern teknoloji ile performansımızı destekliyoruz

Hızlı ve Güvenilir

Her zaman öncelliğimiz hızlı ve güvenli teslimat

24/7 Hizmet

İletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz

Güvenli Teslimat

Güvenlik önceliğimizdir

0 +
Toplam Teslimat
500 +
Mutlu Müşteriler
0 +
Araç Filomuz
+
Ekibimiz

Our talent and professional members

Theresa Webb

Supply chain consultant

Marvin McKinney

Procurement manager

Floyd Miles

Procurement manager

Call Now Button