EnglishTurkish

 

Gümrük Müşavirliği

Gümrük Müşavirliği

Gümrük müşavirliği lojistik hizmetlerin önemli bir kısmında yer almaktadır. Özellikle hem kanunen hem de maddi açıdan hesaplamaları ve düzenlemeleri yapan yoğun bir işe sahiptir. Bir nakliye firması olarak bizler gümrük müşavirliği hizmeti de sunuyoruz. Bu sayede hem nakliye hem depolama hem de gümrük işlemlerinizi tek bir adres üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda tamamen yasal olan bu hizmet, nakliye sürecindeki vakit kaybını da büyük oranda önlemektedir.

Northlines firması olarak gümrük müşavirliği sürecini de bizler yürütmekteyiz. Bu alanda deneyimli bir kadromuz bulunduğundan operasyon sürecini bütünü ile bu kadromuz yönetmektedir. Gümrük müşavirliği her zaman dikkat edilmesi gereken ve nakliyenin tüm aşamalarının bilinmesi gereken önemli bir noktadadır. Bu süreçte vergi ve harçlar hakkında bilgi sahibi olan ve bunları yöneten gümrük müşavirleri aynı zamanda hem ithalat hem de ihracat için gerekli olan tüm belge ve prosedürleri hazırlama ve yürütme görevine sahiptir. Elbette yüklerin nakliye sürecinin desteklenmesi de önemlidir.

Nakliyenin Başından Sonuna Gümrük Müşavirliği Avantajını Kullanın!

Gümrük müşavirliği hizmeti süreci hızlandırmaktadır ve bu sayede nakliye sürecinde firmalar da avantaj elde etmektedir. Gümrük sürecinde birçok farklı işlem gerekmektedir. Bu nedenle gümrük müşavirinin nakliyenin ilk aşamasından son aşamasına kadar süreci yönetebilecek kadar bir deneyime sahip olması şartı vardır. Bizlerin gümrük müşavirleri de oldukça deneyimli ve bu alanda uzmandır. Gümrük müşavirliği hizmeti uluslararası düzlemde çalışmaktadır.

Nakliye hizmeti kapsamımız oldukça geniştir. Aynı zamanda bu süreçte dünya çapında acenteler ile gelişmiş poliçeler üzerinden çalışmaktayız. Bu sayede nakliye hizmetinde güvenlik ile ilgili herhangi bir sorun olmayacaktır. Tüm bu süreci yöneten ise gümrük müşavirimiz olmaktadır. Gümrük müşavirlerimiz bir operasyon birimi olarak resmi bir şekilde çalışmaktadır. Gümrük müşavirleri sayesinde çok daha şeffaf bir nakliye hizmeti elde edebilirsiniz. Nakliye süreci hakkında her ayrıntının bilgisi sizinle de paylaşılacaktır. Firmamız disiplinli çalışanlar ile gümrük işlemlerini kısa sürede yürütmektedir. Güvenilir nakliye işlemlerimiz, gümrük müşavirlerimizin yoğun çalışması ile sonuçlanmaktadır. Gümrük hizmeti kapsamında gereken tüm belgeler tarafımızca ve sizlerin koalisyonu ile tamamlanmaktadır.

Hizmetlerimiz

 

Call Now Button