EnglishTurkish

 

Depo & Antrepo Yönetimi

Depo & Antrepo Yönetimi

Uzman çalışanlarımız önderliğinde sadece nakliye hizmeti değil aynı zamanda depo ve antrepo yönetimi de gerçekleştiriyoruz. Yükler gümrüklü depolarda korunmakta ve gerektiğinde çıkarılarak nakliye sürecinin bir parçası haline getirilmektedir. Depo ve antrepo hizmeti sayesinde, mallar istenen şartlarda yüksek teknoloji ile korunmaktadır.

Northlines firması olarak bizler depo ve antrepo hizmeti sunuyoruz. Nakliye ile birlikte bu işlem ide bir arada yönetiyoruz. Nakliye sürecinde malların gümrükte takıldığı ya da zaman kaybettiği süreçler bulunmaktadır. Bu durumda depo ve antrepo hizmeti sunarak malların güvenliğini kesinleştirmiş oluyoruz. Özellikle mal kaybını önlemek açısından bu yöntem tercih edilmektedir. Aynı zamanda nakliye tarihlerine göre nakliye güzergahına yakın bir noktada depolama hizmeti sağlanmaktadır. Burada gümrüklü ve gümrüksüz olarak depolama hizmetimiz vardır.

Nakliye hizmeti ile bir arada verilebilen hizmet, anlaşma esnasında konuşulmakta ve resmiyete dökülmektedir. Bu süreçte envanter yönetimi oldukça önemlidir. Çünkü sizlerin mallarının karışmasını önlemek adına kesin ibr envanter hizmeti de vaat ediyoruz. Envanter kaydı hem bilgisayar da hem de resmi evraklar üzerinde sağlanmaktadır. Malların depolarda tutulacağı gün ve saatler de belirlidir.

Depo & Antrepo Yönetiminde Neler Yapılıyor

Firmamız oldukça yüksek teknoloji ile geniş çaplı bir çalışma yürütmektedir. Tamamen gümrük koşulları ve şartlarına uygun olarak yaptığımız planlamalar, firmanıza özeldir. Sizlere özel nakliye ve depolama hizmeti sunarak en kısa sürede olumlu sonuçlar alıyoruz. Deneyimli çalışanlarımız hem depo ve antrepo yönetimini de üstlenmektedir. Bu sayede bizden alacağınız lojistik hizmeti tek bir adres üzerinden alabilmeniz mümkündür. Burada uygun maliyet fırsatından da faydalanabilmek mümkündür.

Maliyetten sağlanan avantaj kalitede de kendisini gösterir. Kaliteli ve güncel hizmetimiz, ihtiyaç doğrultusunda yeniliklere açıktır. Müşterilere özel sunduğumuz hizmetlerden biri olan depo ve antrepo yönetimi, tüm lojistik hizmetlerin kapsamına dahildir. Gerekli kanunlara bağlı olarak verilen hizmetlerimiz uzun vadeli çalışma için uygundur. Her çeşit ithalat ve ihracat hizmetinde sağlanan lojistik teknolojimiz, birçok farklı sektöre hizmet vermektedir. Dünya çapında bizimle iletişime geçmek ve lojistik avantajlarımızdan faydalanmak mümkündür. Hizmet ağında görülen bu çeşitlilik ile uluslararası ticaret daha kolay bir hal almaktadır.

Hizmetlerimiz

Call Now Button