EnglishTurkish

 

Nakliyat Emtea Sigortası

Nakliyat Emtea Sigortası

Nakliyat hizmetinin bir parçası olan Nakliyat Emtea sigortası, pek çok olası durumda malları korumak ve zararlarını karşılamak adına önemli bir sigortadır. Nakliyat sürecinde ne kadar önem alınsa da kara, hava ve deniz yolların yaşanabilecek doğal problemler ve birtakım aksilikler sorunlara yok açabilmektedir. Bu esnada az veya çok bir zarar görülmesi mümkündür. Bizler Northlines olarak firmanızı korurken, malların maddi zararlarının karşılanması amacıyla bu sigortaya başvuruyoruz. Bu sayede mallarınıza bir problem olsa da bunu sorun etmenizi önlüyoruz. Elbette poliçede yer alan şartlar önemlidir ve bunlara bağlı bir sigorta süreci yürütülmektedir.

Nakliyat Emtea sigortası ile nakliye sürecinde malların güvenliğini sağlamak çok daha kolaydır. Ancak bunun için Emtea sigortasının ne olduğunu bilmek gerekmektedir. Emtea sigortası hem kara hem deniz hem de hava yolunda nakil işlemi yapılan malların zararlarını karşılamaktadır. Bu zarar doğal afetler nedeniyle olabilmektedir. Aynı zamanda yangın, çarpma gibi birtakım insan sebebiyle olabilecek sorunlar da mümkündür. Tüm bunların yanında hem yükleme hem de boşaltma esnasında yaşanabilecek hasarlar için tercih edilmektedir. Bu durum poliçe kapsamında yapılmaktadır ve bu nedenle poliçe şartları ayrıntılı bir şekilde incelenmektedir.

Nakliye Emtea Sigortası ve Avantajlar

Sigorta şirketi tercihimiz uluslararası düzeydedir ve olası hasar hangi noktada olursa olsun bununla ilgili gerekli maddi çözümler sağlanmaktadır. Birçok risk alanı vardır. Bizler bu risk alanını en aza indirsek de olabilecek hasarlar için tüm ihtimalleri sizlere sunuyoruz. Yükün bindiği ve vardığı noktada da oluşabilecek problemler uluslar arası düzeydeki acenteler sayesinde çok daha profesyonel bir şekilde yürütülmektedir.

Sigortanın şartlarının en kısa sürede sağlandığı kalitedeki acenteler ile çalışıyoruz. Birçok farklı sektörde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. İthalat ve ihracat sürecinde hem deniz hem de kara ve hava yollarında en rahat mal seyahatini sunuyoruz. Çünkü mallara bir zarar geldiğinde bunları karşılamak mümkündür. Müşterilerimizin isteklerine uygun olarak en üst kalitedeki ve uluslararası standarttaki acenteler ile yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Northlines firmamız ile Türkiye’de ve uluslararası düzlemde daha rahat bir şekilde nakliye hizmetini tamamlıyoruz.

Hizmetlerimiz

 

Call Now Button